WYNAJEM samochodów osobowych i dostawczych

Wypożyczalnia samochodów
Informacje z MielcaPiłka nożna i sport

Mielec

Wypożyczalnie samochodów – opinie klientów

Wypożyczalnie samochodów działają na rynku już od lat, dlatego też można o nich wiele powiedzieć. Oczywiście nie wszystkie mają taki sam poziom, ze względu na posiadane samochody oraz stawki, które są z nimi związane.

Mimo tego cieszą się ogromną popularnością i może z nich skorzystać praktycznie każdy, kto posiada dowód osobisty oraz prawo jazdy. Kolejnym warunkiem, najczęściej stosowanym jest wpłacenie zwrotnej kaucji w wysokości około tysiąca złotych.

Jak wynająć samochód?

Co dostaniemy z wypożyczalni samochodów?

Na pewno sprawny i przystosowany od razu do jazdy samochód. Wszystkie wypożyczane samochody są oczywiście zatankowane do pełne oraz panuje w nich ład oraz porządek i w takim samym stanie trzeba je zwrócić.

Pojazdy te są zazwyczaj objęte OC i AC, dlatego też w razie nieprzyjemnej sytuacji na drodze można się do nich odwołać. Wiadomo, że nie wszystkie wypożyczalnie pojazdów mają takie same warunki wypożyczania, niemniej jednak specjalizują się w takich samych usługach. Wypożyczenie samochodu jest naprawdę bardzo dobrą opcją, z której warto skorzystać.

 

Dobry wybór w Mielcu

Który wynajem samochodów wybrać jeżeli jesteśmy w Mielcu?

Jeżeli chodzi o Miasto Mielec to zdecydowanie wypożyczalnia samochodów F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów będzie dla nas bardzo dobrym wyborem.

Ta wypożyczalnia znajduje się na stacji paliw MAX przy ul. Wolności 75, 39-300 Mielec

Telefon i pytania: +48 792 051 510

Korzystne ceny, atrakcyjne warunki najmu!

Ostatnie wpisy w Strefie Mieleckiej

Regeneracja filtrów cząstek stałych

Regeneracja filtrów cząstek stałych

MielecCzym są filtry DPF i katalizatory?Profesjonalna regeneracja filtrów DPF oraz katalizatorów W dzisiejszych czasach rozwój samochodów na świecie jest bardzo dynamiczny, dlatego też są one coraz bardziej nowoczesne. W związku z tym powstają do nich różnorodne...

Jeżeli regeneracja turbin to tylko Mielec

Jeżeli regeneracja turbin to tylko Mielec

MielecWiększa moc dzięki turbosprężarceTurbosprężarki to dodatkowa moc za darmo! Jeżeli turbina się uszkodzi podlega regeneracji. W ostatnich czasach zwiększenie mocy silnika spalinowego sporo kosztuje, ponieważ wymaga ono dodania wielu części, które są bardzo...