GABINET OSTEOZI MIELEC

Rehabilitacja i masaż w Mielcu
Wkładki ortopedyczneSprzęt do rehabilitacji

Mielec

Masaże Mielec

Ból kręgosłupa i pleców oraz rehabilitacja

Skuteczne leczenie bólu kręgosłupa

Wykorzystujemy najbardziej skuteczne metody leczenia. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich pacjentów. 

Dobry i sprawdzony gabinet rehabilitacji. Specjalizujemy się w leczeniu dolegliwości, które są związane z kręgosłupem, ale nie tylko. Pomagamy również w problemach neurologicznych oraz ortopedycznych, dlatego też praktycznie z każdym problemem możesz się do nas zgłosić. Jeśli, szukasz profesjonalnego gabinetu rehabilitacji, fizjoterapii oraz masażu to doskonale trafiłeś.

Umawianie wizyt: +48 509 352 615

 

Skorzystaj z atrakcyjnej i sprawdzonej oferty gabinetu OSTEOZI z Mielca.

Masaż zdrowotny i leczniczy

Jesteśmy najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie, o czym świadczą bardzo dobre opinie naszych pacjentów.

Masaż relaksacyjny i zdrowotny, skuteczne metody leczenia bólu kręgosłupa a także rehabilitacja powypadkowa, neurologiczna i dla sportowców.

Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna – Radosław Ziomek

ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

Masaże Mielec oraz rehabilitacja

Sprawdzona i skuteczny masaż

Osteozi to jeden z najlepszych gabinetów rehabilitacji i masażu, tak twierdzą nasi pacjenci wystawiając nam bardzo dobre opinie.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy pomagają naszym pacjentom w powrocie do zdrowia. Dbamy o zadowolenie wszystkich klientów, którzy odwiedzą nasz specjalistyczny gabinet. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę usług, z którymi warto dokładnie się zapoznać. Odpowiadamy na wszystkie pytania oraz wątpliwości, dlatego też zapraszamy do kontaktu.

Polecamy także:

Profesjonalne i tanie wkładki ortopeyczne

To doskonałe, dopasowane na miarę i dobierane komputerowo wkładki do butów. Idealne szczególnie dla dzieci, gdzie rozwój stopy trwa i kształtuje się cały układ szkieletowy.

U dzieci kiedy jest możliwość najlepiej korygować schorzenia i wady, które docelowo mogą przyczynić się do wad ruchu, chodu i postawy ciała

Wkładki korekcyjne do butów

Oczywiście wkładki ortopedyczne mogą stosować także dorośli. Jeżeli mają Państwo bóle stóp, problemy z chodzeniem które docelowo powodują bóle stawów, kości to także jeden ze sposobów na rozwiązanie w/w problemów.

Ostatnie wpisy w Strefie Mieleckiej

Rehabilitacja i sprzęt do rehabilitacji

Rehabilitacja i sprzęt do rehabilitacji

MielecArtykuły medyczne w atrakcyjnych cenachOrtezy, kule, wózki inwalidzkie, stabilizatory i inne artykuły Zarówno w sklepach Internetowych, jak i stacjonowanych ceny poszczególnych artykułów medycznych są do siebie bardzo podobne. To gdzie je kupimy nie ma jakiegoś...

Dobry stomatolog z Mielca

Dobry stomatolog z Mielca

MielecWizyta u stomatologa, jako bardzo częsta rutynaStomatolog czyli popularnie zwany dentysta Jak wiadomo, stomatolog to lekarz, który pomaga pacjentom zmagać się z różnymi problemami związanymi z zębami. Czasem są one naprawdę bardzo uciążliwe i bez pomocy...